NAJNOVŠIE
TECHNOLÓGIE

PROFESIONÁLNA
TECHNIKA

DLHOROČNÉ
SKÚSENOSTI

SPOZNAJTE NÁS

Patrik Stacho

KAMERAMAN
A EDITOR

Dominik Stacho

KAMERAMAN
A DJ

Peter Krchnár

DJ

Na mediálnom trhu pôsobíme ako D.J. STACHO & D.J.’S COMPANY už 29 rokov. Za ten čas sme sa postupne rozširovali aj v oblasti ponúkaných služieb. S rastúcimi dlhoročnými skúsenosťami sa nepochybne rozširoval aj tím, ktorý pôsobil a naďalej aj pôsobí v novej zostave D.J.´S COMPANY už 23 rokov. Počas tejto doby sme spolupracovali s mnohými známymi osobnosťami pôsobiacimi v SHOW BUSSNISE. Spomínaná činnosť zahŕňa široké portfólio ako je komplexné zabezpečenie realizácií rôznych kultúrno-spoločenských podujatí s celoslovenským pôsobením, a to so širokým zameraním.
Neoddeliteľnou súčasťou ponúkaných služieb je, bezpochyby, tvorba vlastných audiovizuálnych diel, hudobných a svadobných klipov, krátkych filmov, produktových videí, video a foto záznamov z rôznych podujatí, plesov, firemných akcií, rodinných osláv, svadieb, krstín, prvých svätých prijímaní, súkromných večierkov a koncertných vystúpení. V danej oblasti spolupracujeme s rôznymi štúdiami a produkčnými. Táto spolupráca vedie k dosiahnutiu najvyššej spokojnosti zákazníka.
Technické vybavenie potrebné k realizácii uvedených činností udržiavame na profesionálnej úrovni. Vždy máme pripravený ústretový tím profesionálov, ktorý sa maximálne snaží splniť vaše predstavy. Zadosťučinením je spokojnosť zákazníka s odvedenou prácou a vytvorením prekrásnych spomienok na vami prežité chvíle.
Ambície napredovať naučili mnohých nových D.J.-ov osamostatniť sa a začať pracovať samostatne ako D.J. – napr. D.J. Flash, D.J. Krach, D.J. Mloky, D.J. Tibi, D.J. Kiko a mnoho iných.
Spolupráca v oblasti DJ-ingu pretrváva s rôznymi DJ-džejmi a agentúrami ako Mido Production, DJ EKG, DJ Luso, DJ Flash, DJ Rio, a ďalší.
Naše Porfólio ako D.J. – zabávač zahŕňa komplexné zabezpečenie realizácií rôznych kultúrno-spoločenských podujatí s celoslovenským pôsobením, a to so širokým zameraním najmä na firemné akcie, promo akcie, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, spoločenské podujatia, firemné večierky, školenia, plesy, výstavy, súkromné akcie, svadby, diskotéky, rôzne zvukárske práce a podobne.
V oblastiach zvukárskych prác, rôznych show, disca či inej zábavy sme spolupracovali najmä so skupinou Hudba z Marsu, Para, Slniečko, FS-Dudváh neskôr Trnafčan s ľudovou hudbou – Železiar, Ľudovou hudbou Jána Stupku, speváckou skupinou Kátlovani, skupinou Senzus, Neznámi, kapelou Relax, Quatro, Disk, Profil, Eminent, spevákom Danielom Čapkovičom, spevákom Dušanom Grúňom, Majou Velšicovou, Slávom Jurkom, Martinom Babiakom, Jurajom Mokrým, Michaelou Mäsiarovou či ďalšími umelcami. Uvedené akcie sa uskutočňovali po rôznych mestách na Slovensku ako napr. PKO-BA, Zrkadlový háj – BA, ROH-čko Trnava, rôzne námestia, mestá či kultúrne strediská obcí. V niektorých prípadoch sme vydali promo CD – DVD nosiče Live nahrávok z koncertov a podujatí.
Multimedialny sektor Vám ponúka komplexné zabezpečenie a realizáciu Video a Foto záznamov z rôznych podujatí, plesov, firemných akcií, rodinných osláv, svadieb, krstín, prvých svätých prijímaní, súkromných večierkov, koncertných vystúpení. Zaoberáme sa aj tvorbou audiovizuálnych diel ako sú hudobné klipy, televízne spoty, spolupráca pri príprave rôznych televíznych programov, reportáže, promo videá, firemné a podnikové videá, klipy z rôznych podujatí a tzv. aftermovies. V tejto oblasti spolupracujeme s viacerými štúdiami ako napr. Propa, PrimeTime, TV Šláger atď… k zabezpečeniu spokojnosti zákazníka. Technické vybavenie potrebné k realizácii uvedených činností udržiavame na profesionálnej úrovni. Vždy je pre vás pripravený ústretový tím profesionálov, ktorý splní vaše predstavy.

NIČ NEPREMEŠKAJTE

A SLEDUJTE NÁS AJ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH